Velkoobchodní a maloobchodní prodej průmyslových, odsávacích a dalších hadic. Hadicové spony, objímky, koncovky a rychlospojky.
 Dělnická 535, 533 01 Pardubice - Pardubičky, tel: +420 777020139, tel/fax: +420 466670099, e-mail: deml@trides.cz
Profil společnosti

Firma TRIDES s.r.o. byla založena v roce 2004 a díky znalostem trhu "hadic a příslušenství" se začala hned od počátku dynamicky rozvíjet. Vycházíme z více než desetiletých zkušeností v oboru a proto věříme, že Vám dokážeme nabídku udělat na míru, podle vašich požadavků a s dobrým poměrem kvalita - cena.

Kompletní řada produktů které Vám nabízíme, je vyráběna jak u renomovaných výrobců se zavedenými standarty, tak u firem specializovaných na konkrétní oblast a proto jsme schopni pokrývat jak běžné požadavky trhu, speciální produkty a novinky, tak i pro Vaše potřeby navrhnout a dodat individuálně zvolené optimální řešení.

Spolupracujeme s mnohými výrobními a obchodními firmami v tuzemsku i zahraničí a tato dodavatelská struktura nám umožňuje velmi pružné reakce na požadavky trhu a to jak cenové a kvalitativní tak termínové.

Administrativní a provozní zázemí firmy je situováno v průmyslové zóně Pardubice - Černá za Bory, v areálu firmy Strojon.

Vyžádejte si naši nabídku, věříme že Vás dokážeme překvapit.

za kolektiv firmy TRIDES s.r.o.
Ing. Marek Deml